webMINI

Dopřejte si vlastního webu za pár korun pomocí webMINI.

Přesně to, co potřebujete

Ať jste živnostník, nebo malá firma, máme pro vás to, co potřebujete. Dostanete od nás krásný a moderní web, který si můžete sami a velmi jednoduše administrovat. To vše rychle, levně a bezpečně. Dopřejte si vlastní stránky, s námi je to hračka.

Pokračovat dál
First Vector Graphic
webMINI
Vše zabaleno v jednom balíčku. S láskou

WebMINI jsme už v základní verzi vybavili vším potřebným. Má moderní responzivní šablony, které zajistí, že se váš web bude skvěle zobrazovat na všech typech mobilních zařízení. Na vlastní doméně dostanete přehledný blog, krásnou fotogalerii a optimalizaci pro všechny tuzemské i světové vyhledávače. Nepodcenili jsme ani bezpečnost. WebMINI jsme osadili protokolem HTTPS umožňující zabezpečenou komunikaci na internetu.

Rozvíjejte své podnikání na internetu

Náš webMINI vám začne sloužit co nevidět. Stačí si vybrat design, který padne do oka a pak už můžete využívat všechny skvělé funkce, které balíček obsahuje. Přesto v případě potřeby umíme na webu zrealizovat i speciální úpravy na míru. Pusťte se do toho právě teď!

Zjistit více
Web jako skládačka

webMINI Vám umožní poskládat si váš web jako hrad z kostek.Snadno, rychle a bezpečně.

  • Hledali jste řešení a právě jste ho našli

    Máme pro vás jeden základní balíček a několik doplňkových služeb

  • webMINI jako pracovní nástroj

    webMINI jsme vyvinuli, jako nástroj, který má vydělávat peníze, nikoli je brát

  • Stačí nám napsat

    Kontaktujte nás  nebo si rovnou založte webMINI na 14dnů zdarma

Nejčastější dotazy zákazníků

Seznam nejčastějších dotazů, které nám kladete.

Jako v bavlnce. O naše zákazníky pečujeme, jak nejlépe umíme

Náš zákaznický servis budete potřebovat jen výjimečně. Ale když už nám zavoláte, vaše přání vyřešíme efektivně a bez zbytečného odkladu. Umíme nejen naslouchat, ale také dát radu. Kdykoli se na nás můžete obrátit s jakýmkoli dotazem, týkajícím se provozu webu. Rádi vám zdarma poradíme. To se mi líbí…

Nenalezl/a jste odpověď, kterou jste hledal/a?
Nevadí!

Vaši otázku nám napište na uvedený email, použijte kontaktní formulář nebo nám zavolejte. Všechny dotazy si rádi přečteme a všechny volající vyslechneme a pokud to budev našich silách, tak vám rádi odpovíme a poradíme.

V případě, že vám webMINI nevyhovuje napište nám proč, ať máme prostor se zlepšit. Nebo nám nezávazně pošlete poptávku po webu na míru, které děláme dnes a denně již 13 let a máme za sebou více než 450+ realizací různého druhu. Do našeho portfolia patří webové stránky, internetové obchody, interní systémy, aukční weby, mobilní aplikace a další software. Naši partneři na grafiku vám rádi udělají grafiku, logo, logomanuály, reklamní předměty i platchty přesně tak, jak váš business potřebuje.

Email: info@flexisoftware.cz
Kontaktujte nás
Kolik mě bude stát roční provoz?

Cena našeho řešení je 3 290,- za rok. V prvním roce vám navíc zaplatíme CZ doménu a pokud ji máte, tak vám její cenu odečteme.

Co všechno je obsaženo v roční platbě?

V roční platbě máte zahrnut hosting, veškeré nepříplatkové funkce, které náš systém nabízí, aktualizace jakéhokoli typu, grafické šablony, dvě jazykové lokalizace, podporu a další
Více naleznete zde: Co obsahuje webMINI

Proč není v ceně i e-mail k doméně?

Jednoduše proto, protože od nás email k doméně nemáte na našem hostingu. Pro webMINI zákazníky nastavíme emailové schránky na Seznam Profi nebo Gmail.

Co když nechci emailovou schránku na Seznam nebo Gmail?

Nevadí. Rádi vám zařídíme mail u nějakého jiného spolehlivého poskytovatele.

Můžu si nechat udělat design na míru jinde?

Ano, můžete. My vašemu programátorovi dodáme vše potřebné.

V čem jste lepší než konkurence?

My si nemyslíme, že jsme lepší, my děláme věci jinak a někomu naše služby vyhovují a mají pro něj přidanou hodnotu a pro někoho ne. Snažíme se dodávat hlavně kvalitní produkt, který má za úkol vrátit investované peníze a vydělat nějaké navíc.

Kdo si u vás dělá weby?

Mezi naše zákazníky patří obce či města, farmaceutické společnosti, tiskárny, telemarketéři, běžní blogeři a další.